ERA GARANCIA Realitní kancelář

REFERENCE

PRODÁVAJÍCÍ – CHATA LEDEČKO

Vaše firma realizovala prodej zahrady a chatky v Ledečku. Celou akci řídila Vaše makléřka p. Z. Stehlíková. Její jednání a přístup byl velmi odborný a profesionální jak ke straně prodávající, tak kupující. Celá akce proběhla rychle k naší maximální spokojenosti. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další vaší práce.

Manželé Dandovi

PRODÁVAJÍCÍ – RD VELKÝ OSEK

Makléřku Lucii Kafkovou jsme oslovili v souvislosti s prodejem rodinného domu ve Velkém Oseku na základě předchozí velmi dobré zkušenosti. S takovou úrovní profesionality, empatie a maximální snahy o podporu klientů se člověk setkává jen výjimečně. Od úvodní prohlídky nemovitosti do podpisu kupní smlouvy neuběhly ani tři měsíce. Perfektní komunikace byla po celou dobu samozřejmostí. Lucinko, moc Vám děkujeme!

Bednářovi

KUPUJÍCÍ – BYT ČESKÝ BROD

Se spoluprací s paní Bitrmanovou jsem naprosto spokojený. Vše dokáže vysvětlit a ví, o čem mluví. Komunikace s ní je velice rychlá a efektivní a také díky tomuto přístupu se vše vyřešilo v relativně krátké době a bez problémů. Kdyby bylo možné dát 6 hvězdiček tak dám 6! Pokud bych měl někoho doporučit jako makléře pro prodej nemovitosti, tak to bude vždy paní Bitrmanová.

Lukáš Plachý

PRODÁVAJÍCÍ – BYT KOLÍN

Krásný podvečer Maruško,

já Vám moc a moc děkuji za vynikající práci, kterou jste podala ohledně prodeje našeho bytu. Jsem rád, že i když nemám žádné zkušenosti s realitní kanceláří, jsem vybral tu vaši a přímo Vás, jste velmi šikovná dáma a moc dobře se nám s Vámi spolupracovalo. Přeji Vám i celému kolektivu hodně krásných dní a hodně milých klientů. Pozdravujte paní advokátku a budu se těšit brzy na viděnou.

Bohouš Dlubal

PRODÁVAJÍCÍ – RD PŘISTOUPIM, BYT PRAHA – BRANÍK

Velké poděkování patří paní Monice Vlčkové, která s námi za poslední rok absolvovala prodej dvou nemovitostí. I přes problémy, které se vyskytly, projevila absolutně profesionální a osobní přístup, též notnou dávku trpělivosti a vše dotáhla do zdárného konce. Byla pro nás kdykoliv k dispozici a to s úsměvem na tváři. Její práce ji baví, bonusem je osobní přístup, který se jen tak nevidí. Paní Vlčkovou určitě budu ráda doporučovat dalším lidem.

Paní Vlčková, ještě jednou moc děkujeme!

V. K a L. H.

PRODÁVAJÍCÍ – BYT KOLÍN

Moc děkujeme slečně Ivetě Štědré za zprostředkování prodeje našeho bytu. Vždy byla velice milá a dokázala ve všech situacích profesionálně reagovat a oběma stranám vyjít maximálně vstříc. Byli jsme nadmíru spokojeni. Pokud budeme v budoucnosti potřebovat služby realitního makléře, tak Iveta Štědrá je pro nás jasná volba.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

Růžičkovi

KUPUJÍCÍ – NEBYTOVÝ PROSTOR KUTNÁ HORA

Vážená paní Svítilová, děkuji Vám za spolupráci při výběru nemovitosti a perfektní servis, který jste oběma stranám při koupi poskytla. Především Vám však chci poděkovat za péči, kterou mně, jako bývalému klientovi, věnujete i po ukončení našeho obchodního vztahu (např. ucelenou informací o změně zákona týkající se daně z nabytí nemovitosti).

Ivana Vodrážková

KUPUJÍCÍ – BYT ČÁSLAV

Paní Stehlíková, musím Vám poděkovat za první hezké Vánoce v novém bytě. Moc jste mi pomohla a já jsem ráda, že jsem sebrala tu odvahu a loni na jaře Vám zavolala. Je to tu skvělé. Prima sousedi, krásné místo a všechno proběhlo tak snadně díky Vám. Přeji Vám hodně spokojených klientů, jako jsem já.

Soňa Pavlíková

PRODÁVAJÍCÍ – RD JESTŘABÍ LHOTA

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali slečně Lucii Kafkové, která je realitní makléřkou u společnosti ERA Garancia. Průběh prodání nemovitosti byl od začátku podpisu smlouvy o prodeji až po předání nemovitosti novému majiteli zcela bezproblémový. Byl to náš první prodej nemovitosti a proto jame také rádi, že jsme oslovili slečnu Kafkovou. Velmi děkujeme za vstřícnost a milé jednání.

Marie V.

PRONAJÍMATELÉ – BYT ČESKÝ BROD

Tato žena je mimořádně výjimečná :-). Paní Bitrmanová je nejlepší makléřka, s kterou jsem se kdy potkala a s kterou jsem měla možnost jednat. Je strašně moc ochotná, milá, příjemná a velice schopná. Nic pro ní není překážkou. Je to žena na svém místě. Vždy mi vyšla vstříc a se vším poradila. Pokud bude někdo potřebovat makléře/ku, tak 100% doporučuji paní Bitrmanovou. Nikdy se mi nestalo, že by mi řekla, že na mě nemá čas nebo že nemůže. Díky této úžasné makléřce jsme v hodně krátkém čase vyřešili náš problém. Moc Vám děkujeme paní Bitrmanová.

Manželé Březinovi

KUPUJÍCÍ – RD STŘÍŽOV

Dobrý den paní Zelenková,

já rád vyhovím, neboť jsem byl s Vaším přístupem velmi spokojen. Chci vyzdvihnout jedno. Pro laika je manipulace s velkými částkami – často celoživotními úsporami při koupi/prodeji nemovitosti velmi stresující. Vaše milé jednání, zodpovědný přístup a až „osobní nasazení“ (pozorné naslouchání všem poznámkám klientů, trpělivost a empatie vůbec) tento stres v klientech (jako jsem já) přece jen příjemně mírní. Vaše jednání vzbuzuje i u skepticky naladěných klientů důvěru, což myslím nezanedbatelně přispívá ve finále k uzavření obchodu i tehdy, když je z nějakého důvodu kupující na vážkách. Vzbuzujete tak nějak optimistickou atmosféru kolem sebe.

Děláte to podle mne výborně a přeji vám mnoho úspěchů při další práci. Doufám, že se ještě setkáme nejen u kávy na Střížově, ale i „služebně“, při koupi onoho pozemku, jak jsme se „domlouvali“ s majitelkou i Vámi.

Přeji Vám pevné zdraví v těžkých dobách a ať Vám Váš životní postoj nejen vydrží, ale ať je i životem samým jeho správnost potvrzena.

S pozdravem Pavel Květen

Pavel Květen

PRODÁVAJÍCÍ – RD LSTIBOŘ

Rád bych poděkoval paní Monice Vlčkové, která zprostředkovala prodej domu. Překvapil mě její zájem, přístup a velmi profesionální a přitom příjemné a lidské vystupování. Prakticky od prvního dne byly nasmlouvány a dohodnuty prohlídky domu zájemcům o koupi a během velice krátké doby byl dům prodán. Realitní kancelář doporučuji a konkrétně tuto makléřku, která za Vás vše zařídí a o každém kroku Vás informuje. Její přístup mě velmi mile překvapil. Děkuji.

Miroslav Simon

PRODÁVAJÍCÍ – BYT KOLÍN

Děkujeme moc za profesionální přístup makléřky Ivety Štědré, za veškerý příkladný servis při prodeji naší nemovitosti, byli jsme maximálně spokojeni jak s prodejem, tak s přípravou veškeré dokumentace i s přípravou samotného inzerátu a jeho prezentace tak v neposlední radě s Vaším perfektním přístupem a komunikací, naše spokojenost byla maximální a rád vás kdykoliv doporučím, jste prostě profesionál na svém místě.

Nebesař

KUPUJÍCÍ – RD VAVŘINEC

Chci se podělit o svou RADOST ze spolupráce s paní Evou Svítilovou při koupi našeho nového Domova. Protože sama pracuji „pro lidi“, je pro mne nesmírně obohacující a inspirativní setkat se s někým, kdo své povolání dělá srdcem – poctivě, důvěryhodně, s osobním přístupem. Nadstandardní služby Vaší realitní kanceláře jsem již začala doporučovat všem. Ještě jednou Vám velice děkuji.

Markéta Gajdová

PRODEJ – RD WATERLOO, BELGIE

Madam Zdena, It was a real pleasure to collaborate with you and your team. I am satisfied with the positive outcome in the file and have finalized the sale in the best way possible. I pass the message to Cedric. Have a great day. Regards,

Fréderic Degelaen – spolupracující makléř belgické pobočky ERA CEDIMMO

Fréderic Degelaen

PRODÁVAJÍCÍ – BYT KOLÍN II

Velice děkuji paní Lucii Kafkové za rychlý prodej bytu a profesionální přístup. Paní Lucie je milá paní, která od začátku vytvořila přátelskou atmosféru. Nemusela jsem se vůbec o nic starat, veškeré formality spojené s kupní smlouvou zařídila na výbornou. Před pár lety pomáhala i mým rodičům s prodejem domu a byli rovněž velmi spokojeni. Tato mladá dáma je na správném místě, kéž by bylo takových šikovných více.

Kateřina Havlíčková

PRODÁVAJÍCÍ – BYT ČESKÝ BROD

Rozhodnutí vybrat si paní Bitrmanovou na prodej našeho bytu bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Už po necelých třech týdnech byl byt zarezervovaný a následná péče z její strany byla nad naše očekávání. Vše nám vždy s ochotou vysvětlila a zařídila…je ta nejúžasnější, nejhodnější, nejlepčejší, nejdokonalejší, nejšikovnější, nejúspěšnější, nejvýkonnější a nejvhodnější makléřka, kterou jsme si mohli přát…a pokud někdo bude prodávat svou nemovitost, tak ji s čistým svědomím doporučíme dál.

Veliké díky VÁM, nejspokojenější klienti Šabatkovi

Šabatkovi

PRODÁVAJÍCÍ – RD TŘI DVORY

Vážená paní Zelenková, chtěli bychom Vám tímto velmi poděkovat za zprostředkování prodeje rodinného domu ve Třech Dvorech a za Vaše vstřícné a milé jednání. Díky Vašemu profesionálnímu přístupu prodej domu proběhl k naší spokojenosti.

Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů v práci i v osobním životě.

S přáním hezkého dne Ludmila Choutková a synové Aleš a Petr Choutkovi

Choutkovi

PRODÁVAJÍCÍ – RD BŘEŽANY

Ráda bych velmi poděkovala makléřce paní Monice Vlčkové za opět perfektní velmi profesionální práci, lidský přístup a velmi příjemné jednání. S paní makléřkou spolupracuji již poněkolikáté a jsem opět maximálně spokojená. Moc děkuji.

Marcela Henke

PRODÁVAJÍCÍ – RD BÝCHORY

Rád bych cestou reference poděkoval slečně Ivetě Štědré za zprostředkování prodeje naší atypické nemovitosti. Byla už několikátým makléřem v pořadí, který se pokoušel nemovitost prodat, ale oproti ostatním byla první úspěšná! Slečna Iveta Štědrá pro nás zařídila kromě běžných činností, jako jsou propagace, nafocení nemovitosti a zprostředkování prohlídek i spoustu dalších důležitých věcí, bez kterých by nebylo možné nemovitost prodat. Mezi nejzásadnější patřilo zjištění, že jedna část nemovitosti není zkolaudována (rád bych podotkl, že žádný makléř před Ivetou si tohoto faktu nevšiml, což také svědčí o preciznosti její práce). Tedy na nás bylo, abychom zajistili veškeré kontroly a podklady pro zkolaudování. K našemu štěstí a úspoře našeho času se Iveta o vše postarala de facto sama nad rámec jejích makléřských povinností. Efektivně vyřešila i veškeré komplikace, které kolaudace přinesla, jako například protáhnutí doby prodeje nemovitosti a vyřešení všech náležitostí po právní stránce. Při všech výše vypsaných činnostech byla vždy ochotná, nápomocná a z mého pohledu i velmi obětavá.

Za vše, co pro nás udělala, velmi děkuji a mohu Ivetu s klidným svědomím doporučit i ostatním.

S pozdravem za celou rodinu Tomáš Florian

Tomáš Florian

PRODÁVAJÍCÍ – RD KOLÍN

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší realitní makléřce paní Evě Svítilové, za profesionálně odvedenou práci při prodeji domu. Vše zvládala bravurně s přehledem a s velmi lidským přístupem ke všem zúčastněným. Každému její služby vřele doporučuji.

Ing. Karel Slanina

PRODÁVAJÍCÍ – RD VINICE

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat vaší realitní makléřce paní Zdeně Stehlíkové za její vysoce profesionální přístup k prodeji nemovitosti v obci Vinice, který dokončila k naší naprosté spokojenosti.

Ing. Jindřich Jablečník

PRODÁVAJÍCÍ – BYT JESTŘABÍ LHOTA

Ráda bych touto cestou poděkovala makléřce Lucii Kafkové za pomoc při prodeji mojí nemovitosti, za její profesionální a zároveň lidský přístup. Její prakticky 24hodinový servis a úžasná energie, která z ní čiší, byly pro mě velkým překvapením. Lucii vřele doporučuji těm, kteří chtějí prodat či koupit rychle a bez starostí, všechny formality za Vás vyřídí s úsměvem na tváři.

Poláková

PRODÁVAJÍCÍ – BYT ČESKÝ BROD

Ráda bych se přidala k zástupu chválících a přidala paní Lence Bitrmanové skvělé hodnocení za realitní služby! Využili jsme jich počátkem letošního roku. Oslovila jsem celkem 5 realitních makléřů, chtěla jsem si pro prodej našeho bytu vybrat. Nevěřili byste, jaké a za jak dlouho byly reakce…Ano 🙂 pouze Lenka mi zavolala v určenou hodinu, dohodly jsme se na schůzce, která byla velmi příjemná, věcná, inspirativní, veselá…Musím ocenit velkou systematičnost Lenčiny práce, ale i to, že jsme se vždycky mohli rozhodnout, necítili se v žádném ohledu pod tlakem. Také fotky bytu byly úžasné! Velmi spokojeni jsme byli i s právním servisem, výjimečně srozumitelným jazykem smluv (a to jich máme za sebou už hodně). Protože neznám lepšího makléře, Lenku jsem doporučila i dál…Lenko, děkujeme! Těch pár týdnů „s Vámi“ bylo velmi příjemných!

Anna Matejová