ERA GARANCIA Realitní kancelář

O KANCELÁŘI

Realitní kancelář ERA GARANCIA je na realitním trhu Kolínska, Kutnohorska, Čáslavska a širšího regionu Prahy nepřetržitě už téměř 30 let.
Provozujeme svoji realitní činnost od roku 1992 v Kolíně na Karlově náměstí.

Od počátku vlastníme realitní kancelář GARANCIA dva společníci, Ing. Hana Malíková a Ing. Václav Kmoch.
Kdo nás zná, jistě potvrdí, že Zodpovědnost a Poctivost je naším celoživotním krédem…

ERA GARANCIA

Vysoká úspěšnost naší kanceláře je založena na úspěšných makléřích,
kteří berou své povolání jako životní sen a příležitost.

Dlouho jsme se věnovali realitní činnosti samostatně, ale zároveň jsme pozorně sledovali vývoj realitního oboru ve světě. Pochopili jsme, že včasný vstup do celosvětové realitní sítě ERA bude pro naše klienty i pro nás přínosem, že budeme moci poskytovat realitní služby s reálnou přidanou hodnotou. Proto jsme se už v roce 2007 stali prvním, zakládajícím členem sítě ERA REALITY v České republice.

Dlouhá, bohatá a hlavně bezproblémová historie a dobrá pověst realitní kanceláře ERA GARANCIA vyplývá nejen z naší letité praxe. NA PRVNÍM MÍSTĚ BYL A JE U NÁS VŽDY KLIENT, JEHO PROSPĚCH Z REALITNÍ TRANSAKCE A JEJÍ BEZPEČNÝ PRŮBĚH. Tato věta vypadá jednoduše a vlastně jako samozřejmost…

Jenže u realitní činnosti jde téměř vždy o finančně významný obchod a má-li být pro klienta úspěšný, zpravidla probíhá v řádu měsíců. Každý detail celé transakce, počínaje oceněním, prezentací, přes hypoteční financování, rezervaci, registraci převodu nemovitosti a vypořádáním kupní ceny konče, musí být proveden tak, aby obhájil bezpečně klientův zájem. A věřte, že tady zejména platí ono známé „ďábel bývá skryt v detailu“. Máme v povaze důslednost a trvale spolupracujeme s odborníky. Často jsme byli manévrováni do pozice až příliš opatrných detailistů, ale věřte nám, v realitní činnosti se přesnost, předvídavost a vícenásobná kontrola vyplatí!

ERA GARANCIA je stabilní společnost a opírá se o stabilní tým. A každý člen a členka týmu podává tak skvělý výkon, že se pravidelně umísťujeme na prvním místě mezi všemi realitními kancelářemi sítě ERA REALITY. Řada zaměstnanců i spolupracujících realitních makléřů (členů našeho týmu) je u nás mnoho let a není divu, že náš archiv je po tolika letech doslova nabitý tisícovkami realitních případů.

Trvale prosazujeme u makléřů a makléřek na pravidelných společných poradách aktualizaci odborných znalostí, kvalitní a účinnou prezentaci nemovitostí a osobní vztah ke klientům.

Toto vše pak vede k tomu, že jak my, tak i naši makléři máme svou práci rádi, máme v ní úspěch a těší nás poskytovat ty nejlepší služby klientům. Budeme moc rádi, když se o tom sami přesvědčíte ať už v kolínské nebo kutnohorské kanceláři. A jsme přirozeně připraveni Vás navštívit i v místě, které si společně sjednáme…